Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně - Štítarech 9. - 11.12.2011

22. 1. 2015

   Výsledky  speciální výstavy českých staváků v kolíně - Štítarech 9. - 11.12.2pc130291.jpg

        Memoriál Karla Krále - celkový vítěz speciálky

         1.Pařízek H.     475b   stříbřitý sedlatý

            Memoriál Františka Hudce - celkový vítěz

         1.Sousedík T.    472b    žlutý bělopruhý

            Memoriál Františka Hudce

         1.Melichar J.     469b     modrý mramorový

         2.Šťastný  V.     469b     modrý mramorový 

             Memoriál Arnošta Zákona

        1.Sousedík T.      472b      žlutý bělopruhý

        2.Petrovický J.     469b      žlutý bělopruhý

        3.Petrovický J.     466b      žlutý bělopruhý   

              Memoriál miroslava Nováka

        1.Calda M.           471b       žlutý plamínek

        2.Offner V.          469b       žlutý bělopruhý

        3.Zajíc J.            468b       modrý bělopruhý

              Memeoriál Vojtěch Mrštíka - novošlechtění

      1.Tichý Boh.           209b       červená straka

               Memriál Oldy Buřiče

      1.Calda M.              566b       červený plamínek

                Pohár ing.Župky

      1.Bek Z.                 564b       černý sedlatý     

            Pohár Karla Smoly - holub typu

      1.Melichar J.            96b         modrý mramorový

                Pohár Stanislava Rumplíka - červená barva

      1.Abrešek P.             563b        čerevný rovný

                  Pohár ing.Václava Krůty - nejlepší holub žluté barvy

      1.Offner V.               95b          žlutý bělokos

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Modrý černopruhý                           Červený bělokosý

   1.Kuneš F.      465b                    1.Abrešek P.       473b

  2.Straka A.    463b                   2.Štolc J.          472b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Modrý lysý                                         Červený sedlatý

  1.Štepánek F.   473b                   1.Rumplík S.        475b

   2.Holeček R.     472b                   2.Puchta V.         470b

                                                         3.Lavička J.         469b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Modrý sedlatý                                     Červený tygr

  1.Brückner S.    471b                   1.Berák P.          473b

  2.Dočkal Z.       471b                   2.Staněk J.         470b

   3.Calda M.        470b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Modrý bělokosý                         Černý rovný

   1.Brückner S.     472b                    1.Jelínek B.        468b   

   2.Stančík J.      470b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Modrý sedlatý kapratý                          Černý lysý

    1.Studený J.     471b                      1.Dvorský J.       474b

    2.Vaněk J.        468b                    2.Klement P.       469b    

                                                             3.Hrubeš  J.      467b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Stříbřitý sedlatý                                    Černý bělokosý

     1.Pařízek H.       475b                    1.Chrastina J.    474b

     2.Krůta Z.         471b                    2.Bek Z. ml.      469b     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

             Žlutý rovný                                       Černý sedlatý

     1.Mikeš V.        467b                       1.Slepička F.      475b

       2.Rys S.          466b                        2.Hrstka L.        475b

                                                                   3.Bek Z. st.       474b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

               Žlutý lysý                                         Černý tygr

       1.Jandl F.        469b                        1.Pernica P.      467b

       2.Rys S.          467b                        2.Zeman J.      466b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  Žlutý sedlatý                         Bílý

        1.Hlink M.        474b                        1.Calda M.      471b

     2.Holeček R.      471b                       2.Hejna A.      467b

       3.Holeček  V.      470b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                    Žlutý plavý                                  Černý plamínek

      1.Krůta V.         470b                     1.Voráček K.    472b

       2.Rínský Z.        470b                      2.Bek Z. st.     471b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                   Červený rovný                                Červený plamínek

        1.Abrešek P.      470b                    1.Hejna A.     473b

         2.Turner  P.       470b                    2.Calda M.      473b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                      Červený tygr                                Červený lysý

         1.Berák P.        473b                    1.Abrešek P.   467b

       2.Staněk J.       470b                   2.Pařízek H.       465b

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                     Šampion holub                                     Šampion holubice

         Calda M.     červený plamínek                  Říha K.          černý plamínek

         Liska Vl.     žlutý sedlatý                         Mikeš Vl.      žlutá rovná

         Melichar J. modrý mramorový                Krůta V.       žlutá plavá

         Bačkovský J. modrý lysý                        Studený J.   modrá sedlatá kapratá

         Narovec L.    černý bělokos                     Hrstka l.      černá sedlatá

         Abrešek P.    červený bělokos                 Turner P.     červená rovná

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Soutěž poboček - Memoriál Františka Sochůrka

       1.Západočeská                      244b

       2.Východočeská                    236b

       3.Středočeská                      233b

       4.Severočeská              216b

       5.Vysočina                            200b

       6.Jihomoravská                    187b

       7.Jihočeská                          174b

       8.Severomoravská                38b