Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně - Štítarech 13. - 15.12.2013

22. 1. 2015

Výsledky speciální výstavy českých staváků  v Kolíně - Štítarech 13. - 15.12.2013

               Memoriál Karla Krále -  celkový vítěz speciálky

1.Pařízek H.    474b       stříbrný sedlatý 

                Memoriál Františka Hudce - celkový vítěz

1.Offner V.     472b       žlutý bělokos

                 Memoriál Františka Hudce

1.Botha F.       471b       modrý penížek bělokos

2.Melichar J.    469b       modrý mramorový

3.Šťastný V.     467b       modrý mramorový

                    Memoriál Arnošta Zákona - bělopruzí

1.Boukal J.        470b       červení

2.Chobotský V.    468b       modří

3.Novák J.         466b       modří

                       Memoriál Miroslava Nováka - ostatní

1.Offner V.        472b       žlutý bělokosý

2.Calda M.          471b       žlutý plamínek

3.Nečas J.          468b       žlutý tygr

                         Memoriál Vojtěcha Mrštíka - novošlechtění

1.Kyška M.          281b        červeně plavý sedlatý

                          Memoriál Oldy Buřiče

1.Calda M.           564b        červený plamínek

                            Pohár ing.Župky

1.Bek Z.              562b        černý sedlatý

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Modrý černopruhý                                           Červený bělokosý

1.Bačkovský J.       466b                         1.Abrešek P.    473b

2.Kuneš F.            466b                         2.Maček J.      459b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Modrý lysý                                                       Červený sedlatý

1.Bačkovský J.       472b                        1.Švehla V.     471b      

2.Štěpánek F.        471b                  2.Puchta V.      471b

                                                3.Liska V.        471b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Modrý sedlatý                                  Černý rovný

1.Sedmík P.           473b                           1.Klement P.      471b

2.Brückner S.         472b                           2.Němec M.      469b

3.Ostrý F.             471b

4.Dočkal Z.            471b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Modrý bělokosý                                                     Černý lysý

1.Brückner S.          471b                       1.Hrubeš J.      471b

2.Nárovec L.           466b                         2.Němec M.      470b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Modrý sedlatý kapratý                                          Černý bělokosý

1.Studený J.           472b                           1.Bek Z. ml.      471b

2.Surovec V.           471b                            2.Bek Z. st.      471b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Stříbrný sedlatý                                                      Černý sedlatý

1.Pařízek H.            474b                            1.Hrstka L.       474b

2.Krůta Z.              464b                     2.Kaluha P.        473b

                                                                         3.Dragon Z.        472b

                                                                        4.Bek Z.            471b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Žlutý rovný                                                                 Černý tygr

1.Rys S.                464b                             1.Pernica P.         469b

                                                                         2.Zeman J.         466b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Žlutý  lysý                                                                  Bílý

1.Jandl F.              469b                              1.Hejna A.         471b

2.Rys S.                467b                               2.Calda M.         470b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Žlutý sedlatý                                                            Černý plamínek

1.Donát J.             473b                                1.Bek Z.           472b

2.Holeček R.           471b                               2.Říha K.           471b

3.Kašpar F.            471b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Žlutý plavý                                                                Červený plamínek

1.Vokřínek M.         469b                                   1.Calda M.       471b

2.Krůta V.             469b                                2.Puchta V.      467b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Červený rovný                                                                Červený lysý

1.Abrešek P.          473b                        1.Pařízek H.     472b

2.Turner P.            469b                                  2.Jelínek B.     470b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Červený tygr

1.Berák P.             466b

2.Nečas J.            464b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

            Šampion holub                                             Šampion holubice

Vaněk J.   červený rovný         95b               Abrešek P.   červený rovná    95b

Laštovka Z.  červený sedlatý   95b                Liska V.     červená sedlatá   95b

Bek Z.   bílý černý plamínek     96b                Calda M.  červený plamínek   95b

Calda M. modrý plamínek          95b                Calda M.  žlutý plamínek        95b

Holeček R. žlutý sedlatý           95b                Offner V.  žlutá sedlatá        95b

Offner V.   žlutý bělokos           96b               Kašpar F.  žlutá sedlatá         95b  Gš

Brückner S. modrý bělokos        95b               Bačkovský J.  modrá lysá       94b

Sedmík P.   modrý sedlatý          96b               Dočkal Z.    modrá sedlatá     95b

Došek V.    černý bělokos           95b               Hrubeš J.   černá lysá            95b

Hrstka L.    černý sedlatý          96b     Gš       Bek Z.  černá sedlatá             95b

Melichar J. modrý mramorák      95b               Pařízek H. stříbrná sedl.        95b

Straka A.  modrý penížek            95b              Krůta V.    žlutá plavá             94b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                               Soutěž poboček - memoriál Františka Sochůrka

1.Severočeská                   243b

2.Východočeská                  242b

3.Středočeská                    235b

4.Západočeská                    217b

5. Vysočina                        194b

6.Jihočeská                        185b

7.Moravskoslezská                139b

8.Jihomoravská                    101b

kolin-14.12.2013-102.jpg