Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně - Štítarech 12. - 14.12.2014

27. 1. 2015

Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně - Štítarech 12. - 14.12.2014

Memoriál Karla Krále - celkový vítěz speciálky

1.Krůta V.              475b          žlutě plavý

Memoriál Františka Hudce - celkový vítěz

1.Offner V.             474b         žlutý bělokos

Memoriál Arnošta Zákona - bělopruzí

1.Offner V.              474b         žlutý bělokos

2.Tichý V.                472b          plch lysý

3.Brückner S.            470b          penížek bělokos      

Memoriál Mirosalva Nováka - ostatní

1.Bek K.                   470b         bílý barevnopruhý

2.Calda M.                 470b        žlutý plamínek

3.Staněk J.                469b        žlutý tygr

Memoriál Vojtěcha Mrštíka - Novošlechtění

1.Kyška M.                  279b       červený sedlatý kapratý

Memoriál Oldy Buřiče

1.Calda M.                   566b       červený plamínek

Pohár ing.Župky

1.Švehla V.                  477b       červený sedlatý

Pohár Standy Rumplíka

1.Švehla V.                   477b      červený sedlatý

Pohár Václava Krůty

1.Offner V.                   95b        žlutý bělokos

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý černopruhý                                   Červený bělokosý

1.                                                         1.Abrešek P.      472b

2.                                                      2.Sochůrek J.     472b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý lysý                                           Červený sedlatý

1.Bačkovský J.      470b                     1.Švehla V.        477b    

2.Štěpánek F.       469b                  2.Benda S.         473b

                                                         3.Laštovka Z.      471b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý sedlatý                                            Černý rovný

1.Dočkal Z.          474b                    1. Laták T.          469b

2.Sedmík P.          474b                   2.Vaněk Rob.        467b

3.Brückner S.        473b                 

4.Surka P.            472b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý bělokosý                                Černý lysý

1.Brückner S.         472b                  1.Rytíř J.            469b

2.Nárovec L.          463b               2.Mašek V.           469b

                                                           3.Brückner S.        468b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modrý sedlatý kapratý                                      Černý bělokosý

1.Studený J.           472b                    1.Bek Z.              472b

2.Filípek  M.            459b                    2.Došek V.            470b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stříbrný sedlatý                                  Černý sedlatý

1.Pařízek H.            475b                     1.Dragon Z.             474b

                                                               2.Hrstka L.              473b

                                                               3.Bek Z.                 472b

                                                               4.Chrastina J.           472b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žlutý rovný                                                          Černý tygr

1.Rys S.                 470b                    1.Zeman J.             472b

2.Hladký F.              468b                 2.Pernica P.             467b

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žlutý lysý                                                             Bílý

1.Jandl F.                475b                    1.Calda M.              470b

2.Rys S.                  472b                    2.Bek Z.                469b  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žlutý sedlatý                                     Černý plamínek

1.Donát J.               474b               1.Bek Z.                472b

2.Holeček R.             474b               2.Voráček K.           469b

3.Kašpar F.              473b

4.Princ F.                472b

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žlutě plavý                                           Červený plamínek

1.Krůta V.               475b                1.Puchta V.            472b

2.Vokřínek m.           470b                2.Calda M.             472b

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Červený rovný                                          Červený lysý

1.Abrešek P.             472b               1.Pařízek H.            472b

2.Jahoda J.              464b               2.Abrešek P.            472b

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Červený tygr

1.Staněk J.              469b

2.Berák P.                468b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šampion holub                                                         Šampion holubice

Bek Z.           černý sedlatý     95b               Chrastina J.   černá sedlatá       95b

Dragon Z.      černý sedlatý     96b               Brückner S.   černá lysá             94b

Švehla V.       červený sedlatý  95b              Jelínek B.       červená lysá         95b

Berák P.         červený tygr       95b              Sochůrek J.   červená bělokosá  94b

Bartolčic J.   žlutý sedlatý       95b              Offner V.       žlutá sedlatá         95b

Offner V.       žlutý bělokos      95b              Kašpar F.        žlutá sedlatá         95b   Gš

Brückner S.    modrý bělokos    95b              Dočkal Z.        modrá sedlatá       95b

Sedmík P.       modrý sedlatý     96b              Brückner S.    modrá sedlatá       95b

Calda M.         červený plamínek 96b Gš         Bek Z.            bílá                        95b

Bek Z.            černý plamínek     96b              Macán J.        černý plamínek      95b

Botha F.   modr.kapratý bělokos  95b             Pařízek H.      stříbřitý sedlatý    95b

Melichar J.      modrý mromorový 95b            Krůta V.         žlutě plavý              95b 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soutěž poboček  - Memoriál Františka Sochůrka

1.Středočeská                      249b

2.Východočeská                    245b

3.Západočeská                      244b

4.Severočeská                       238b

5.Jihomoravská                      201b

6.Vysočina                              196b

7.Jihočeská                            189b

8.Moravskoslezská                  160b