Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín 14.-16.12.2007

5. 3. 2014

Výsledky speciální výstavy č.staváků v Kolíně – Štítarech 14.-16.12. 2007

Memoriál  Karla krále                                  Pořadí memoriálu Karla Krále

Bek Zdeněk ml.   476b  černý bělokos          Modrý černopruhý               Červený bělokosý

Memoriál  Arn.Zákona                               1.Freudenreich J. 463b      1.Abrešek P.    466b

1.Jelínek Boh.   černý bělopruhý  471b       2.Šťastný V.           461b      2.Štolc Jos.       464b

2.ing.Sousedík T. žlutý bělopruhý 471b        Modrý lysý                          Červený sedlatý

Memoriál  Mil.Nováka                                  1.Hrbek Jos.          470b      1.kašpar Fr.     470b

1.Staněk Josef  žlutý tygr              470b        2.Štěpánek V.       461b      2.Sztymon       469b

2.Caldy Miloš    modrý                  468b     Modrý bělokosý                    Červený tygr   

Novošlechtění                                              1.Brückner St.       465b     1.Staněk Jos.    468b

Tichý Boh.      černobílé straky       221b         Modrý sedlatý                 2.ing.Nečas J.   466b

Memoriál O.Buřiče                                      1.Brückner St.      472b           Černý  rovný        

Calda Miloš   červený plamínek     567b         2.Eliáš Jos.          471b        1.Hejl Vl.           467b

Pohár ing.Župky                                         3.Dočkal Zd.        471b         2.Verbík K.        465b 

Hrstka Ladislav       černý sedlatý                       Stříbřitý sedlatý                   Černý bělokosý 

Pohár K.Smoly                                               1.Pařízek H.          473b     1.Bek Zd.ml.     476b

Jelínek Boh.       černý lysý                             2.Krůta Zd.            469b    2.Bek Zd. St.     475b

Soutěže poboček – Memoriál Fr. Sochůrka         Žlutý rovný                         Černý sedlatý 

1.Východočeská                      234b                1.Mikeš Vl.           464b    1.Hrstka Lad.    474b

2.Středočeská                          233b                       Žlutý lysý                  2.Kaluha  P.     473b

3.Severočeská                        210b               1.Jandl Fr.            470b    3.Bek Zd. st.     472b

4.Vysočina                               184b                2.Vaněk  K.           469b            Černý tygr

5.Jihomoravská                        183b                      Žlutý plavý                1.Žák J.              465b

6.Jihočeská                              176b               1.Ing.Krůta V.         468b    2.Pernica P.       464b 

7.Západočeská                         176b                2.Brzoň A.             460b             Bílý rovný

8.Severomoravská                       22b                                                         1.Calda Mil.      473b

                                                                                         2.Bek Zd.          465b     

Šampion  Holub                                     Šampion Holubice         Červený rovný      Černý plamínek

Bačkovský Jar.  mod. čenopruhý     Vaněk J. mod.sedl. kapratá    1.Müller L.  473b    1.Bek Zd. 470b

Jelínek Boh.      černý lysý                  Kaluha Ol. černá sedlatá   2.Turner P. 466b     Červený plamínek

Staněk Jos.        červený tygr             Abrešek P. červená bělokorá   Červený rovný   1.Calda M.  473b

Jandl   Fr.           žlutý lysý                    Kašpar Fr.  žlutá sedlatá    1.Pařízek H. 469b   2.Berák       472b

Bek Zd.         bílý červený plamínek   Pospíšil M. bílá rovná           2.Nypl Jar.   464b

Melichar Jos. mod. kapratý bělok.    Pařízek H. stříbrná sedlatá