Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín 12.-14.12. 2008

5. 3. 2014

             Výsledky speciální výstavy č.staváků v Kolíně – Štítarech 12.-14-12.2008

Memoriál Karla Krále – celkový vítěz speciálky                     Pořadí memoriálu Karla Krále

Hrstka Ladislav             474b       černí sedlatí              Modrý černopruhý             Červený bělokosý

Memoriál  Františka Hudce                                        1.Šťastný V.      470b       1.Sochůrek J.     468b

1.Melichar  Jos.            473b   modří mramor.            2.Kuneš    Fr.    469b        2.Abrešek P.      467b

2.Brückner  St.              471b   modří bělok.                 Modrý lysý                          Červený sedlatý

3.Stančík Jar.                469b                                     1.Jandl  Fr.        471b       1.Lavička J.         471b

Memoriál  Arn. Zákona – bělopruzí                            2.Dvorský J.       471b       2.Sztymon A.     469b

1.Jelínek Boh.       červení bělopruzí                             Modrý sedlatý               3.Rumplík   St.   467b

2.ing.Sousedík      žlutí bělopruzí                               1.Sedmík P.       471b          Červený tygr

Memoriál Mir.Nováka – ostatní                                    2.Dočkal Zd.      473b        1.Staněk Jos.     471b

1.Staněk Jos.     žlutý tygr                                           3.Eliáš Jos.         473b       2.ing.Nečas       466b

2.Ofner   Vl.       žlutý bělokos                                         Modrý sedlatý kapratý         Červený rovný

3.Nečas  J.          žlutý tygr                                          1.Studený J.       471b       1.Burgel P.         467b  

Memoriál Vojtěcha Mrštíka –novošlechtění                 2.Vaněk Jar.        470b       2.Němec  M.     466b   

Tichý Boh.          černé straky                                           Stříbřitý sedlatý                   Černý lysý

Memoriál   O.Buřiče                                                     1.Pařízek H.   473b           1.Hrubeš J.      472b

Calda M.             červený plamínek                               2.Tůma  Jos.    469b        2.Mašek V.       470b

Pohár  ing.Župky                                                               Žlutý rovný                   3.Rytíř J.           463b

Bek Z.                  černý sedlatý                                      1.ing.Rys S.         468b           Černý bělokosý

Pohár  K.Smoly                                                              2.Mikeš  V.          464b      1.Bek Zd.ml.    471b

Kaluha P.     0.1 černá sedlatá šampión                           Žlutý lysý                         2.Bek Zd.st.     470b

Pohár   St.Rumplíka                                                        1.Jandl Fr.           472b            Černý sedlatý

Pařízek H.          červení  lysí                                            2.Vaněk K.          466b      1.Hrstka L.      474b

                                                                                          Žlutý sedlatý                    2.Bek Zd.st.    473b

                                                                                         1.Kašpar Fr.        473b      3.Kaluha  P.    473b

                                                                                          2.Vaněk K.         472b      4.Chrastina J. 471b

Soutěže poboček Memoriál Fr.Sochůrka                            3.Calda M.        470b              Černý tygr

1.Východočeská                    235b                                       Žlutý plavý                     1.Pernica P.  470b

2.Středočeská                        234b                                     1.Brzoň A.         473b       2.Žák J.         467b

3.Severočeská                     222b                                     2.ing.Krůta  V.  470b             Bílý rovný

4.Západočeská                       216b                                       Červený rovný                1.Calda M.   470b

5.Vysočina                             192b                                    1.Jelínek B.        473b        2.Trochta M.467b

6.Jihomoravská                      190b                                     2.Abrešek P.       466b            Černý plamínek

7.Jihočeská                             188b                                        Červený lysý                1.Bek Zd.       469b

8.Severomoravská                   169b                              1.Pařízek H.       469b            2.Mašek V.   466b                                                                 2.Abrešek P.      464b                

Holub  šampion                                                                      Holubice šampion

Bek Zd.              černý plamínek                                        Calda M.            červená plamínka

Jandl Fr.             žlutý lysý                                                  Kašpar Fr.          žlutá sedlatá

Ing.Krůta V.        žlutě plavý                                                Brzoň A.             žlutě plavá

Chrastina J.         černý sedlatý                                           Kaluha P.            černá sedlatá

                    Anketa návštěvníků J.Sochůrka  --- vyber holuba který se ti líbí nejvíc   

1.0      Chrastina J.          černý sedlatý                /  šampion

0.1       Bek Zd.                 bílý černý plamínek    /   šampion

0.1       Kašpar Fr.             žlutá sedlatá               /    šampion

0.1       Brzoň   A.              žlutě plavá                  /    šampion

1.0       Studený J.             modrý sedlatý kapratý