Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín -Štítary 10.-12.2010

14. 9. 2014

           Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně - Štítarech 10.-12.2010

Memoriál Karla Krále -celkový vítěz výstavy             Pořadí memoriálu Karla Krále

1.Bek Z. ml.     473b černý bělokos          Modrý černopruhý      Červený bělokosý

 Memoriál Františka Hudce                 1.Kuneš F.   471b         1.Abrešek P.  471b

1.Tichý V.          469b  plch                     2.Šťastný V. 469b      2.Valeček B.  466b

2.Botha F.         469b  penížek                         Modrý lysý              Červený sedlatý

Memoriál Arn.Zákona - bělopruzí            1.Bačkovský J. 470b    1.Rumplík S. 473b

 1.Sousedík T.  471b žlut.bělopruhý        2.Jandl F.      466b          2.Kašpar F.    472b

 2.Boukal J.       468b červ.bělopruhý        Modrý sedlatý        3.Sztymon A.  471b

 Memoriál Mir.Nováka - ostatní                1.Donát Jos. 471b         Červený tygr

 1.Offner V.  469b žlut.bělokosý               2.Surka P.      470b      1.Staněk J.    469b

 2.Clada M.  468b mod.plamínek              3.Dočkal Z.    470b      2.Berák P.      467b

 Memoriál Voj. Mrštíka - novošlechtění     Modrý bělokosý          Černý rovný

 1.Tichý Boh. 218 červená straka           1.Brückner S. 472b     1.Němec M.  473b

 Memoriál Old.Buřiče                                 2.Nárovec L.  466b       2.Burger P. 470b

 1.Calda M.    566b    červený plamínek   Modrý sedlatý kapratý      Černý lysý 

 Pohár ing.Župky                                       1.Studený J.  471b   1.Rytíř J.        473b

 1.Bek Z. ml.  563b černý sedlatý            2.Vaněk J.      469b      2.Hrubeš J.  471b

 Pohár K.Smoly                                              Stříbřitý sedlatý      3.Brückner    471b

 1.Turner P. 95b  červený rovný           1.Pařízek H.  471b    Černý bělokosý   

 Pohár St.Rumplíka                                 2.Baka  Jar. 469b   1.Bek Zd.ml. 473b

 1.Rumplík S.  563b  červený sedl.                                         2.Bek Zd.st.  471b

          Žlutý rovný                                                                 Černý sedlatý

 1.Mikeš Lad.    468b                                                       1.Kaluha P.  473b

 2.Rys St.           467b                                                        2.Hrstka L.   473b

           Žlutý lysý                                                                  3.Bek Z. st.    471b

 1.Jandl F.    472b                                                                   Černý tygr

 2.Rys St.      467b                                                          1.Brabec J.    467b

           Žlutý sedlatý                                                           2.Žák J.           467b

 1.Kašpar Fr.       472b                                                             Bílý

 2.Holeček Rad. 471b                                                   1.Hejna Ant.    472b

 3.Hink Mil.          470b                                                   2.Calda Mil.      472b

           Žlutý plavý                                                                 Černý plamínek

 1.Krůta V.            472b                                                 1.Voráček K.      469b

 2.Rinský zb.       461b                                                   2.Bek Zd.            468b

            Červený rovný                                                          Červený plamínek

 1.Turner P.          473b                                                   1.Calda M.          470b

 2.Jahoda P.         467b                                                   2.Puchta V.          467b

 3.Valeček Boh.    467b                                                  3.Baumruk P.      466b

           Červený tygr                                                              Červený lysý 

 1.Staněk J.           469b                                               1.Pařízek H.         473b

 2.Berák  P.            467b                                                2.Abrešek P.         465b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                      SOUTĚŽ POBOČEK -Memoriál Fr. Sochůrka

                       1.Západočeská                                 238b

                       2.Středočeská                                   231b

                       3.Východočeská                                226b

                       4.Severočeská                                   208b

                       5.Vysočina                                          198b

                       6.Severomoravská                            190b

                       7.Jihočeská                                        186b

                       8.Jihomoravská                                 182b

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           ŠAMPION -Holub                                              ŠAMPION - Holubice

  Bek Zd.      čer.plamínek                                 Říha K.            čer.plamínek

  Krůta V.      žlutě plavý                                   Baka J.            stř.sedlatý

  Kaluha P.   černý sedl.                                    Němec             čer.rovn.

  Offner  V.    žlut.bělokos                                Kašpar F.         žl.sedl.

  Brückner S. mod.bělokos                               Donát               mod.sedl.

  Sztymon A.  červ.sedl.                                 Abrešek P.      červ.bělokos