Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín - Štítary 4.-6.12.2009

9. 3. 2014

Výsledky speciální výstavy českých staváků v Kolíně – Štítarech 4.-6.12.2009

Memoriál Karla Krále -  celkový vítěz speciálky         Pořadí memoriálu Karla Krále

Bek.Z.          477b  černý bělokos              Modrý černopruhý       Červený bělokosý

Memoriál Františka Hudce                         1.Kuneš F.      467b    1.Abrešek P.  471b

1.Tichý V.   469b    plch                                  2.Šťastný V.   465b     2.Sochůrek J. 470b

2.Botha F.   465b   penížek bělokos          Modrý lysý                     Červený sedlatý

3.Franc M.  464b   plch                                  1.Jandl F.        473b    1.Sztymon A.  474b

Memoriál Arn.Zákona – bělopruzí             2.Hrbek J.       471b    2.Puchta V.     468b

1.Petrovický J.   466b                                    Modrý sedlatý               Červený tygr

2.Sousedík  T.    466b                                    1.Sedmík P.    475b    1.Staněk J.      467b

3.Jelínek  B.        465b                                    2.Dočkal Z.      472b    2.Berák P.       466b

Memoriál Mir.Nováka  - ostatní                   3.Brückner S.  471b      Černý  rovný

1.Offner V.          472b                               Modrý sedlatý kapratý   1.Burgel P.      471b

2.Calda  M.         471b                                   1.Studený J.    469b     2.Hejl V.          467b

3.Staněk J.          467b                                  2.Vaněk J.        467b        Černý lysý

Memoriál Vojtěcha  Mrštíka – neošlechtění   Stříbřitý sedlatý    1.Hrubeš J.     471b

Petrovický  J.      modrý opál                             1.Krůta Z.          473b 2.Brückner S.  471b

Memoriál Old.Buřiče                                        2.Pařízek H.      473b  3.Jelínek B.     470b

Bek Z.          472  černý plamínek                        Žlutý rovný             Černý bělokosý

Pohár ing.Župky                                             1.Rys S.            466b   1.Bek Z. st.     477b

Bek Z.         474b černý sedlatý                     2.Mikeš V.         463b   2.Bek Z.ml.     476b

Pohár K.Smoly                                                         Žlutý lysý           Černý sedlatý  

Puchta V.  1.0  červený plamínek                    1.Jandl F.        468b   1.Kaluha  P.   475b

Pohár St.Rumplíka                                           2.Rys S.           467b  2.Hrstka L.     475b

Abrešek P.  574b  červený bělokos                Žlutý sedlatý         3.Bek Z.          474b

Soutěž Poboček – Memoriál Fr.Sochůrka    1.Kašpar F.      472b  Černý tygr

1.Středočeská            249b                                 2.Krůta V.         469b   1.Zeman J.     471b

2.Východočeská        239b                                 Žlutý plavý              2.Žák J.           467b

3.Západočeská          224b                              1.Krůta V.         472b            Bílý

4.Severočeská          218b                           Červený rovný    1.Trochta M. 469b

5.Jihočeská                175b                         1.Jelínek B.       471b   2.Calda M.     467b

6.Severomoravská    174b                          2.Turner P.       468b   Černý plamínek

7.Jihomoravská         171b                                 Červený lysý        1.Bek Z.           472b

8.Vysočina                  164b                          1.Abrešek P.     466b    2.Voráček K.    462b

                                                                    2.Pařízek H.      465b  Červený plamínek

                                                                      Modrý bělokosý        1.Puchta V.       471b

                                                                    1.Brückner S.    474b   2.Calda M.        470b

                                                                    2.Nárovec L.      467b    Červený lysý

                                                                                                1.Abrešek P.     466b

                                                                                                2.Pařízek H.       464b

Šampion  holub                                                                         Šampion holubice

Puchta V.      červený plamínek                                          Bek Z.          černý plamínek

Rys S.             žlutý lysý                                                         Kašpar F.     žlutá sedlatá

Bek Z.            černý sedlatý                                                  Hrubeš J.     černý lysý

Sztymon A.   červený sedlatý                                              Abrešek P.  červený bělokos

Bačkovský J. modrý lysý                                                       Dvorský J.   modrý lysý

Pařízek H.     stříbrný sedlatý                                               Krůta Z.       stříbřitý sedlatý

Pohár Jaromíra Kašpara na výletky modré sedlaté

1.0   Brückner S.   95b

0.1   Žáček J.          95b