Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů -Středočeská pobočka

14. 6. 2014

 

dsc_1301.jpg

                                                          Seznam členů pobočky:

 

                                                           STŘEDOČESKÁ



Poř.č.  Příjmení  Jméno  Ulice, č.pObec     PSČ     Datum nar.     Č.Tel.   e-mail Člen od r. Chová variety,     poč. párů     Členem ZO ČSCH

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Bauer Jaroslav  Euklidova 158  Praha 10 109 00  11.7.1955 725 126 069 1989               černý rovný,             12                    Kunratice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------22 2 Bek Karel   Pátek 29   Poděbrady 290 01  5.4.1948    721 718 899     1966                         černý sedlatý,bílý barevnopruhý, 20+12  Poděbrady I.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Bek Zdeněk m. Choťánky 152  Poděbrady  290 01 2.12.1974  732 778 569  1988           černý bělokosý,                           Poděbrady I.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bek Zdeněk s.    Choťánky 152   Poděbrady 290 01 26.4.1952  325 653 254 1974         černý sedlatý, černý bělokosý, černý plamínek, 17+10+10    Poděbrady I.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Benda Stanislav  Zámecká 1489  Vlašim       258 01 4.11.1951  604 490 904 1999     červený sedlatý, černý sedlatý,  15+7    Vlašim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Berák Petr           K Hájku 97       Královice       104 00 26.5.1951  267 711 264 berakova@seznam.cz     1982    červený tygr,    22      Dobříš

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 Boukal Jaroslav  Kněževes 153 Středokluky   252 68  22.6.1934 220 950 033 boukalj@seznam.cz  1981 červený bělopruhý, modrý plamínek12+5     Hostouň

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Došek Vlastimil  Ledčice 183      Ledčice   277 08  3.1.1954    737 465 192   1982         modrý sedlatý, čer. bělokosý,   15+15   Lenešice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Dragon Zdeněk 241 Louňovice p. Blan.     257 06  23.12.1956 317 852 689   2010         černý sedlatý,        10                                  Vlašim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Dvořák Martin   Sadová 145    Škvorec-Úvaly 250 83   31.3.1962  723 362 458 1997      černý sedlatý,         17                                  Úvaly

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Fiala Jan     Václavice 25   Benešov u Prahy  256 01   9.11.1951  777 751 882 1995       žlutý bělokosý, čer. plamínek,     15+12    Bystřice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 Fiala Jiří      Něvská 161   Praha 9-Čakovice  196 00 13.5.1933  283 932 373  1982       žlutě plavý, kapratí,               12+5             Ďáblice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Hejna Antonín 29. října 66           Dobříš          263 01 19.2.1947 607 861 327   1987  červený plamínek, bílý rovný, žlutý bělokosý,    12+10+8     Dobříš

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Hejna Miloslav Nový Knín 74      Příbram  262 03  8.1.1958  736 136 098    1987          modrý sedlatý, modrý sedl. kapratý,     8+8                            Dobříš

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 Holeček Josef     Dřísy 181  Dřísy    277 14 20.11.1946  607 414 469   2013                      žlutý sedlatý,                20                     Ovčáry

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 Holeček Radek   Dřísy 301   Dřísy     277 14  18.7.1973   606 107 891    holecekradek@seznam.cz          2008     žlutý sedlatý,      14        Ovčáry

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Holeček Vilém   Zálešany 34    Kolín 2 280 02  5.9.1947    606 917 236  2009                  žlutý sedlatý,                15                  Kolín

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Hrubeš Josef    Žehušice 147  Žehušice  285 75  15.4.1939    327 399 679   1970         žlutý a černý sedlatý, černý a červený lysý,      6+6+10+15             Zbyslav

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 Hrubeš Milan   Žehušice 146   Žehušice 285 75   19.4.1971   327 399 679  2004     červený plamínek,       15                 Zbyslav

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Hrubý Jaromír  Pod rozvodnou 159  Praha 4  149 00  30.9.1962  244 910 8561980  červený rovný, červený bělokosý,    10+10            Kunratice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 Hudec Jiří   Smetanova 550   Český Brod 282 01  17.9.1926    321 622 679  1974            bez chovu                                         Český Brod

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 Chobotský Václav  Netvořice 217  Netvořice  257 44  16.9.1943 317 789 317  1994      černý a modrý bělopruhý,           12+12            Týnec n. Sáz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 Jandl František  Tyršova 466 Benátky nad Jiz.294 71 21.10.1948 606 537 368 1972      žlutý rovný, lysý sedlatý,        20+10                   Mečeříž

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 Jelínek Václav  Ravenská 315  Praha15       109 00    8.4.1928      731 073 652 1965    černý plamínek, červený plamínek,     30        Benešov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 Kašpar Jaromír Pod horama     Všejany 99  294 44   19.11.1927   606 722 021 1954  modrý sedlatý,          10                      Všejany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 Král Josef  Kostelní Hlavno 47 Kostelní Hlavno 294 76  21.3.1952 326 972 121 1979     bílý rovný, červený a černý plamínek,    10+15+8        Mečeříž

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 Liska Ladislav Křečhoř 67 Kolín 2 280 02   13.11.1951   695 928 276  2012                     žlutý a červený sedlatý,     10+10         Kolín

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 Lysák Stanislav  Jivina 59  Komárov u Hořovic 267 62 28.8.1935  311 573 822 1989 červený plamínek, žlutý sedlatý,     12+12         Zaječov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 Muler Libor  Neumannova 1819 Benešov u Prahy 256 01 31.3.1960 721 646 400 1989 červený lysý, červený rovný,    13+10         Týnec n. Sáz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 Náhoda Jan Sedlčany 978  264 0116.9.1942   318 822 127 1990                                         bez chovu               Sedlčany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 Novák Jan Uhlířská Lhota 52 Týnec nad Labem 281 26 19.3.1947 321 781 844 2000 červený rovný, červený lysý, modrý bělopruhý,    20+8+10      Krakovany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 Nypl Jaroslav Mečeříž 99  Mečeříž  294 77 2.3.1951     311 229 764   1973                   červený rovný, červený lysý, modrý sedlatý,      8+10+12      Mečeříž

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 Padevět Miloslav Slunečná 67-Radlík Jílové u Prahy254 0128.5.1951 739 517 055 2009 červený rovný, červený lysý, žlutý,     10+10+10                      Vestec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 Pernica Petr Žehušice  Žehušice  285 75  7.7.1979      606 523 977    2003                    černý tygr, bílý rovný,        12+5          Kolín

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 Pospíšil Miloš Kostelní Střemelice 38 Kostelec n. Č.Lesy 281 63 15.1.1959 321 693 238 2007    plamínek všech barev,    40        Ondřejov

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 Rys Stanislav Palackého n. 27 Zdice  267 51 20.2.1960      311 686 058     1979              žlutý rovný lysý,        15        Zdice

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 Salač Jaroslav Olovnice 9    Olovnice 273 26  26.12.1953    602 830 320    1985               bílý rovný, modrý sedlatý,       15+5         Olovnice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38 Sedmík Petr Boušice 10 Benešov u Prahy 256 01 10.6.1975  722 948 474  2004        modrý sedlatý,        18            Týnec n. Sáz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 Sochůrek Josef Volárna 87   Kolín 2  280 02  16.9.1949   607 256 612   1980             červený rovný, černý bělokosý,     5+22     Kolín

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 Sousedík Tomáš Bronzová 2012 Praha 5 155 00  10.10.1943 602 184 420  1971        žlutý bělopruhý, izabelový,     15+7      Rymáň

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 Staněk Jiří Fibichova 1093  Vlašim  258 01  8.5.1955   731 307 748  1980                      černý lysý,           10          Vlašim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
42 Šrajer Jindřich Na průhoně 1  Všejany 99 294 43  11.3.1952   739 057 512   2013        černý sedlatý,     30        Všejany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 Švejnoha Pavel Rápošovská 158 Újezd nad Lesy 190 16 13.12.1941 605 367 223 1985 žlutý a černý tygr,     7+7          Úvaly

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 Tichý Václav Rokycanova 279/18 Praha 3  130 00   24.7.1936 604 928 196  2003     stříbřitý, žlutý lysý, žlutý plamínek,       10+13+14      Hloubětín