Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Západočeská pobočka

17. 6. 2014

                                                        

dsc_1304.jpg

                                                   Seznam členů pobočky:

 

                                                         ZÁPADOČESKÁ


Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. kusů

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Abrešek Pavel Lábkova 83 Plzeň- Skvrňany 31800 17.12.1950 606 848 982 1979 červený rovný, červený lysý, červený koncový     80

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 Baumruk Petr   Skašov 46   Blovice    33601 17.12.1964   603 114 263 1987          červený plamínek         50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Heinzl Milan  Studánka 226 Tachov   1.3.1940   728 155 659  2015                     černý sedlatý  30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4 Hůlka Ladislav Domažlická 702 Stod 33301 31.5.1946    728 456 889  1980                černý tygr, červený tygr, žlutý tygr   60

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Janeček Miroslav  Tyršova 11  Koloveč 34543 2.7.1960   607 251 769   2010             modrý, černý                             50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Jelínek Jaromír  Buček 6  Kralovice  10.9.1966  605 725 700  2014

 černý, černý lysý  50

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 Kocourek Petr Osvobození 188  Hostouň 34525  3.12.1961731 066 406 1999        černý sedlatý     30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Kohoutek Miloš   Otročín 111    Toužim    36401 12.5.1976  723 431 793  1999        červený sedlatý, černý sedlatý, žlutý sedlatý    60

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Konopásek Josef  Šípy 17  Čistá  27034  2.11.1946  721 831 316     1989                černý sedlatý, stříbřitý sedlatý   40

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Krinar Václav     Dřevec 7 Kralovice 33141 2.9.1932  606 163 252  1997                  červený sedlatý, žlutý sedlatý, modrý sedlatý   30

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Kronďák Zdeněk  Březín 26  Nečtiny  3.12.1947  737 423 320  2014

  černý a žlutý sedlatý  30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 Krůta Václav   Klabava 100   Rokycany 33841 9.5.1944 604 227 814  1970          žlutý sedlatý plavý     50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Kuneš František Nad Kalvárií 426  Rokycany 3370120.12.1950    1973                   modrý rovný, modrý lysý  80

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Kvídera Václav    Krasavce 2    Přeštice  33401 26.4.1935  1979                 černý sedlatý       20

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 Kydlíček Jiří  Bezvěrov 111 Nečtiny  25.2.1951 606 767 970  2014 

 modrý mramorový 40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16 Lisnerová Magdalena Oplot 90 Přeštice 33401 1.12.1964  737 654 730 1997              modrý sedlatý, červený plamínek     40

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Macán Jindřich Chudenice 220 Klatovy 133901 2.5.1954  606 307 362 1980                černý plamínek            50

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Melichar Josef  Nevřeň 82  Třemošná  33011 11.2.1951 606 893 484 1982                    modrý mramorový       40

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 Puchta Václav Chlumčany 178 Chlumčany 33442 11.1.1948 721 317 641 1970      červený plamínek, červený sedlatý      100

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Rumplík Stanislav  Luhov 16    Líšťany       33035 14.2.1937 606 385 377 1965       červený rovný, červený lysý, červený sedlatý        120

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 Rynský Zbyněk   Hory 42  Karlovy Vary 36211 27.5.1958 602 829 985 2010                    žlutý sedlatý plavý    50

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22Slepička František Průkopníků 421Plzeň 22 32200 15.9.1950 602 477 202 1985           černý sedlatý      20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 Smola Karel Dnešice 105 Dnešice   33443    5.6.1931  605 982 013  1985                     černý koncový     40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 Šedivý Jakub  Trpísty 82  Stříbro     34901   13.9.1994  775 407 423 2012                     černý sedlatý       28

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 Švehla Václav Hvozd 62         Plasy      33101   2.1.1951    608 457 062    2012          červený sedlatý      50

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 Turner Petr Chodské nám. 15Hostouň 34525 19.10.1970 736 673 426 2006           červený rovný       60

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 Voráček Karel  Dolany 107 Klatovy 1 3390119.10.1937 606 753 534 1980                   modrý sedlatý, černý plamínek        40

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 Vrbský František Pivovarská 575 Teplá 36461 23.12.1954 731 165 606 2010                černý sedlatý        60