Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Vysočina

                                   

dsc_1286.jpg

                                  Seznam členů pobočky:

                                              VYSOČINA


Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. párů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Bačkovský Jaroslav Za Vlasárnou Chotěboř 58361 3.1.1950  733 642 098      1978    modrý lysý, černý bělopruhý            10+12

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 Baka Jaroslav Krátká 483 Olešnice 67974 23.11.1949  603 569 379   2003                     černý sedlatý, stříbřitý sedlatý, žlutý lysý    12+5+5 červený plamínek, žlutý plamínek    6+3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Florián Antonín Stará Říše 216 Stará Říše 58867 10.3.1945 607 634 183      1992         černý sedlatý, žlutý sedlatý       20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Franc Miloslav Chotěboř 468 Chotěboř 58301 1.10.1946  721 868 083           1978         černý kapratý, modrý kapratý    10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Hanzal Vlastimil Litohoř 201 Lesonice 67544 15.5.1961  723 449 822            1990       modrý sedlatý, černý lysý     10+5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Hejl Zbyněk Nerudova 1227/22 Třešť 58901 6.5.1967  774 283 109                2013        modrý sedlatý, žlutý lysý       10+5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 Hink Miloslav Hodice 144 Třešť 58901 6.5.1942  734 453 701                         2008         modrý sedlatý, žlutý sedlatý      7+8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Krepl Jiří Veselská 449 Olešnice 67974 30.3.1944  732 755 506                    2003       červený bělokosý, žlutý sedlatý    3+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Ing. Jan Nečas Branka 125/39 Třebíč 67401 8.12.1944     721 736 428    necastygri@seznam.cz    1996           červený tygr, žlutý tygr           35+25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Pavlíček Josef Kouřimského 182 Horní Cerekev 39403 30.5.1929  565 396 132  2001 modrý sedlatý         15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Pešek Libor Rankov 18 Chotěboř 58301 27.7.1958  732 581 361 lbpesek @seznam.cz 1979     žlutý, žlutě plavý        6+6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 Řežábek Josef Vyskytná nad J. 15 Vyskytná nad Jih. 58841 14.12.1946 775 410 401 2010 žlutý, žlutě plavý           5+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Růžička Milan S.K.Neumanna Jihlava 58601 10.1.1980   777 108 444    2013             modrý sedlatý        15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Sommer Josef Lípa 188 Havlíčkův Brod 58001 19.3.1958                       2000                  černý sedlatý, modrý sedlatý     10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 Těšínský Jaroslav Chotěměřice 10 Ledeč nad Sázavou 58401 23.2.1957 604 838 235 1989      modrý sedlatý, žlutý sedlatý       10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 Vaněk Karel Uhelná Příbram 23 Uhelná Příbram 58245 25.5.1939 604 245 316  1969 červený plamínek               8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Vokřínek Miloslav Hodiec 183 Třešť 58901 18.6.1946 732 264 574            1991       červený plamínek, žlutý, žlutě plavý         12+8+8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Zbořil Rostislav Blížkovice 249 Blížkovice 67155 9.10.1968  731 610 997  2009         modrý, černý, žlutý sedlatý   30       bílý, červený, černý plamínek    20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 Žák Jiří Dolní Vilémovice 147 Lipník u Hrotovic 67552 5.2.1961  605 979 416 1999     černý tygr, modrý lysý, žlutý sedlatý       20+10+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Ing. Igor Žoudlík Pavlov 64 Radostín n. Oslavou 59444 23.2.1972 776 655 338 1996 černý sedlatý             30