Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Východočeská pobočka

18. 6. 2014

                                   

dsc_1348.jpg

                                  
Seznam členů pobočky:

                                        VÝCHODOČESKÁ


Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. párů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Calda Miloš Dolní Hrmanice  56301    31.10.1939  737 923 321   1969                            bílý plamínek                       100

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 Dobruský Josef Černá u Bohdanče Lázně Bohdaneč 53341 16.2.1950 601 248 7291976 žlutý sedlatý                   30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Dočkal Zdeněk Komenského 124 Moravany 53372 9.7.1941 775 001 644 1976            modrý sedlatý                            20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Donát Josef Sloveč 36 Městec Králové 28903 12.12.1946 723 708 063 2009                modrý sedlatý                            25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Flégr Jan Horní Dolce 9 Jaroměř 55101 31.12.1942  606 251 551  1976                         černý sedlatý                            20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Hetych Jindřich Veselí 13 Přelouč 53501 9.7.1945 466 972 734 1976                           modrý sedlatý                            20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 Hrstka Ladislav Rozhovice 17 Heřmanův Městec 53803 2.6.1948 722 731 220 1987    černý sedlatý                            35

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Jakubec Jaroslav Rohovládova Bělá Rohovládova Bělá 53343 6.1.1959 723 501 234 2004 modrý sedlatý, černý sedlatý                       25+25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Jelínek Bohumil Trojovice 80 Trojovice 53833 20.9.1950  728 224 730 2002                  černý lysý                       40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Jelínek Josef Trávník 26 Osice 50326 16.10.1943  495 991 893  1976                           černý sedlatý                 35

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Kaluha Oldřich Milíčeves 22 Jičín 50601 2.8.1940 733 429 494 2001                             modrý sedlatý, černý koncový                       15+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 Kaluha Petr Milíčeves 22 Jičín 50601 11.3.1971  603 351 177  2000                               černý sedlatý                           20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Kašpar František T.G.Masaryka 2 Holice 53401 14.2.1939  732 547 271 1976               žlutý sedlatý, červený sedlatý             15+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Košťál Jaroslav Náklo 58 Náklo 78332 15.5.1935  585 967 113 1976                        červený sedlatý                               25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 Košťál Miroslav Vysoká Srbská    54965  13.3.1950                                                           modrý sedlatý                        15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 Pacáková Hana Nové Město Chlumec n. Cidlinou 50351 29.1.1960 495 485 677 1976 černý plamínek, červený plamínek           15+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Petera Josef Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem 54401 25.6.1959 2000 černý sedlatý             35

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Petr Josef Machov 2 Machov 54963    24.12.1944  605 751 469 1998                            modrý sedlatý                        40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 Petrovský Jaroslav Klamoš 30 Chlumec n. Cidlinou 50351 10.9.1955 608 071 777 2008 modrý sedlatý, černý rovný            40+40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Pilný Jiří Malé Svatoňovice Malé Svatoňovice 54234 6.7.1950  728 532 633  2000      modrý kapratý                         15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 Potěšil Jiří Sakořova Pardubice 53003 7.6.1952   602 104 518 1976                              černý rovný, modrý bělokosý             40+40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 Říha Karel Dolní Roveň 271 Dolní Roveň 53371   602 130 249 2011                                černý plamínek                    30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 Šťastný Václav Kratonohy 103 Kratonohy 50324 20.7.1946 495 451 621  2000          modrý mramor, modrý sedlatý       15+20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 Šťěpánek František Rohovládova Bělá 98 Rohovládova Bělá 53343 18.3.1928                      701 748 129      1964               modrý lysý                   30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 Tuček František Nové Město 16 Chlumec n. Cidlinou 50351 19.8.1935 722 162 551 1976 černý lysý             25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 Vaněk Robert Zalší 42 Choceň 56501   13.8.1979     2012                                                  černý koncový             25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 Vanouček Jaroslav Keteň Jičín 50601 5.6.1959  728 061 022 2009                                 černý sedlatý, žlutý sedlatý            15+30

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 Veselý Miloslav Slatiny 4 Jičín 50601 20.3.1933 --604 664 615 1971                              modrý sedlatý                  40

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 Zeman Miroslav Rohoznice 88 Lázně Bohdaneč 53341 11.7.1966 723 477 329 2004 modrý kapratý sedlatý            25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------