Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Severočeská pobočka

18. 6. 2014

                                        

dsc_1370.jpg

                                      Seznam členů pobočky:

                                             SEVEROČESKÁ


Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. párů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

1) Fiala Kamil Dukelská 378  Kovářská 43186 25.8.1989    724 820 728      2006      žlutý sedlatý,              20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2) Hladký František Třebívlice 100 Třebívlice  41115 27.7.1956 416 596 171 1990 žlutý rovný, žlutý lysý, žlutý sedlatý, stř. sedlatý      25

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Hejda Josef  Senec 93 Lubná 273 36  25.2.1936      2000  červený tygr,stříbrný sedlatý,modrý bělokos)  20

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Hrbek Josef Lišany 48 Lišany u Rakovníka 27052 3.5.1940  720 431 132  1974       modrý rovný,modrý lysý      20

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Komzák Jan    Smolenská 27    Praha 10  101 00    tel: 774446621  2015   ( stříbrný sedlatý, mdrý sedlatý )  12

------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Laštovka Zdeněk Kostelní 110 Mašťov  431 56  9.5.1964  736 783 739  1996      červený sedlatý       20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7) Lopušan Milan Veselé 194 Děčín 2  40502  21.8.1951  606 246 815  2010         černý sedlatý         20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8) Maglen Pavel Fučíkova 429 Česká Kamenice 40721 10.6.1940 602 406 559 2002    plch              15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9) Michel Jaromír Pihel 112  Pihel  47118   20.10.1954 728 407 897 1999        černý sedlatý      15

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Novotný Jaroslav  Lipno 85   Žatec    43801  25.8.1954                    1984       modrý rovný     15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11) Novotný Vladimír Lipno 92   Žatec     43801  18.12.1954                  1974       modrý lysý              15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12) Nyč Ladislav Josefův Důl Horní Maxov  46844     723 382 088                 modrý sedlatý,modrý kapratý          20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13) Offner Vladimír Charvátce 37 Louny  44001 17.6.1952   604 944 881  1970     žlutý sedlatý, žlutý bělokosý         25

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14) Pařízek Harry Rybniště 180  Rybniště  40751 26.1.1940  737 731 481    1965     stříbrný sedlatý, červený lysý        50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15) Potůček Bohuslav Kostelní 88 Maštov  43156  20.1.1976  721 407 916     2012     červený sedlatý        12

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16) Potůček Martin  Kostelní 88 Maštov  43156  15.6.1999  722 171 462            2012     stříbrný sedlatý          9

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17) Srba František              černý sedlatý 10          2016

---------------------------------------------------------------------------------------------------

18) Staněk Jan Tyršova 150 Bohušovice n. Ohří  41156       721 575 895                    žlutý a modrý tygr                  30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19) Staněk Josef Tyršova 150 Bohušovice n. Ohří 41156  6.10.1942 607 209 108 1968 modrý rovný,modrý lysý,tygři ve všech barvách    50

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20) Straka Alexandr Janská 99 Děčín 2  40502  22.3.1964   775 862 683  2003  černý sedlatý,modrý rovný,lysý,kapratý     30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

21) Trpík Květoslav    Ve dvojdomkách 297     Stochov    27303    26.11.1964    773 001 008   2014    č(momentálně bez chovu)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22) Vaněk Jaroslav Konojedská 173 Úštěk  41145  11.8.1952  732 658 272 2005   modrý sedlatý,kapratý,červený rovný,lysý    30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 23) Vondráček Jaroslav B. Němcové 271 Lenešice 43923  15.12.1958  415 679 741 1984 černý sedlatý          10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24) Vrána Milan Liběšice 190 Liběšice u Litom. 41146 24.11.1962 739 273 372 2009   stříbrný sedlatý            10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25)Záhora Vladimír Velká Bukovina 82 V. Bukovina u Děčína 40729 6.5.1946 607 600 396 2002     červený bělopruhý     10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26) Zeman Josef Nezabylice 53 Chomutov 43001 9.8.1973 739 618 850   2008       černý tygr                       15

----------------------------------------------------------------------------------------
                                     ČESTNÍ ČLENOVÉ


Botha František Židovice 5 Louny   44001   20.4.1940   723 647 802  1963     modrý kapratý, modrý bělokosý,  15  čestný člen

-------------------------------------------------------------------------Urban Urban Zdeněk Dobříň 157  Roudnice n/Labem 413 01  čestný člen bez holubů

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------