Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Moravskoslezská pobočka

19. 6. 2014

                                    

lysa-n.labem---nas-chovatel--10.-12.1.2014--18-.jpg

                                         
Seznam členů pobočky:                                                                                         MORAVSKOSLEZSKÁ


Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. párů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Berger Martin Staroveská 3384 Ostrava Proskovicše 72400 19.12.1975 732 879 240 černý lysý,bílý              10+2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 Dvorský Jan Ječmínkova 72/78 Ostrava Stará Bělá 70900 1.10.1954 605 871 598       modrý lysý, černý lysý           10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Gašparik Pavel Komora 27 Holčovice 79371 16.7.1953        605 947 599                            žlutý sedlatý, modrý sedlatý            15+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Guziur Jindřich Dolní Domaslavice Dolní Domaslavice 73938 15.6.1939 774 886 730 černý tygr, červený tygr, černý sedlatý                   15+15+15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Hrabec František Kaňovice 37 Havířov 1 7360126.4.1958 731 704 502                               žlutý sedlatý, modrý sedlatý, modrý sedl.kapratý          10+10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Kozel Drahoslav Na Hrázkách 43 Ostrava Radvanice 71600 22.8.1943 732 330 562    modrý bělokosý, červený bělokosý, černý běl.          10+10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 Kuffa Evžen Vendryně 945 Vendryně 73794 14.12.1952    737 857 000                             modrý sedlatý, modrý sedl.kapratý                       10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Kyška Miroslav Hynčice 35 Město Albrechtice 79395  13.6.1961  604 851 088           všechny variety

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Laták Tibor Na zátiši 447 Krmelín 73924  8.8.1935  558 674 360                                       černý rovný, červený rovný               10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Nedopílek Václav Holasovice 72 Neplachovice 74774 15.9.1969 732 283 920                         nedopilci @centrum.cz      modrý mramorovaný, modrý bělokosý           10+10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Pilch Gustav Nábřežní 987 Třinec 73961 7.10.1951 737 230 028                                         bílý, modrý sedl. kapratý, stříbrný sedlatý                  6+6+6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 Říha Václav Rusín 39 Slezské Rudoltice 73997   13.10.1952                                         červený sedlatý, černý sedlatý              8+5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Schwan Jindřich Otice 213    Otice     74781           15.5.1946                                            černý rovný, červený rovný           10+5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Sztymon Antonín Borovského 1218  Karviná Ráj    73401    13.4.1954  737 078 580 asz.stavak@centrum.cz  červený sedlatý, šedočerný sedlatý                25+8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 Tichý Bohumír Lipová-lázně 208 Lipová-lázně 1 79061   15.11.1940  605 055 668     černý rovný, černý lysý, černý strak, červený strak, modrý strak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 Valeček Bohuslav Otice     Otice 74781       19.2.1941       605 536 929                         červený rovný, červený bělokosý, červený tygr, černý bělokosý

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Zmelty Rudolf Oldřichovice 638  Třinec 1  73961 19.2.1940  558 348 589                   červený rovný                                 10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Zmelty Vilém Oldřichovice 485 Třinec 1   73961 6.10.1937 737 360 647                     červený sedlatý                               8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------