Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů - Jihočeská pobočka

                                     

dsc_1317.jpg

                                         Seznam členů pobočky:

                                                JIHOČESKÁ



Poř.č. Příjmení Jméno Ulice, č.p. Obec PSČ Datum nar. Č.Tel. e-mail Člen od r. Chová variety, poč. párů Členem ZO ČSCH

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Brabec Jiří   Svákov 702/III  Soběslav   392 01 4.4.1950   602 194 975  1999                     černý tygr,              20                Soběslav

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 Čejka Václav  U Vodojemu 595  Zliv   373 44  10.3.1944  387 993 254   1972                  modrý sedlatý, penížek koncový,    12+3         Zliv

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Červenka Václav  Martanice 10 Březnice 262 72 1.5.1942  723 781 748 1972                   černý koncový,     15     Písek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Čížek Josef  Pod Vyhlídkou 219 Český Krumlov  381 01 18.9.1932 380 715 679 2001 červený sedlatý,     40      Besednice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Hanus Jaroslav Tř. Přátelství 1983 Písek   397 01  26.3.1949    722 136 844   1994      modrý sedlatý,       15             Písek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 Hornát Pavel Na Hrázi 246 Srubec, Č.Buděj.  370 06  24.7.1976  720 454 532  2000    modrý sedlatý, modrý kapratý bělokosý ,      11+11    Č.Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 Houdek Karel Radětice 98  Bechyně 391 65  2.12.1954  723 117 719          1998               žlutý sedlatý, stříbrný sedlatý,          10+5         Bechyně

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 Józa František B.Němcové 578 Hluboká n.Vltavou 373 41 6.10.1944 387 965 480 1971 modrý sedlatý,       10       Č.Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Kozel Jan Nad cihelnou 603 Velešín  382 32  4.5.1978    723 473 212         2009          červený plamínek, bílý rovný,       10+10      Besednice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Krejčíček Václav Litoradice 21 Týn n.Vltavou 375 01  5.1.1963    385 721 644        1978 modrý sedlatý, modrý rovný,             10+9       Týn n/Vlt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 Lavička Jaroslav Bukvice 1E Trhové Sviny    374 01  28.2.1948   773 280 248 jrenata@centrum.cz,     1993 černý sedlatý, červený sedlatý,   15+15    Č.Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 Maček Jiří Velký Valtinov 75 Jablonné v Podještědí 471 25       720 330 301    1976        černý sedlatý, červený bělokosý,    20+15    Velký Valtinov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 Mára Emil 5.května 121 Milevsko       399 01       16.2.1943    732 306 777     1993     červený plamínek,      10      Milevsko

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 Marek František Zhoř 11 Milevsko      399 01       19.7.1941    382 584 309     1999       modrý sedlatý,        8              Sepekov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 MašekVladislav Vyhnanice 3 Hlavatce 391 73    1.12.1937     381 591 302    1960         černý lysý, černý plamínek,         12+13         Soběslav

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 Narovec Ladislav K.Weise 392 Vimperk  385 0121.1.1943    739 186 446     1981        černý bělokosý, modrý bělokosý,      9+11         Vimperk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Ostrý František Litvínovice 135 Litvínovice 370 01 2.12.1939   602 464 232     2011   červený sedlatý, černý sedlatý, 10+10 žlutý sedlatý, modrý sedlatý,  10+11    Č.Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 Petráň Karel, Ing. Na Kloboučku 456 Březnice 292 72 22.6.1945  606 684 883  1995     žlutý sedlatý,     10       Březnice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 Pileček Miloslav Vinařického 337 Písek  397 01  14.5.1929  723 521 404      1958           žlutý rovný, žlutý sedlatý,   15+10 červený lysý, černý lysý plch,   5+5     Písek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Postl František Drahotěšice 40 České Budějovice 370 10 23.11.1946 720 543 975 2007 bílý rovný, červený plamínek, černý plamínek,     16     Č.Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 Princ František Ke Střelnici 813 Trhové Sviny   374 01 19.2.1930   386 322 405  1996    žlutý sedlatý,           10      Trhové Sviny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 Rytíř Jan Dolní Třebonín 94 Dolní Třebonín     382 01  7.3.1941      731 581 252  1997 černý lysý, červený plamínek,     12+5     Č.Budějovice

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 Řetovský Karel Chotěmice 52 Chotěmice    392 01     22.4.1956    723 650 428   2003 červený štítník, černý štítník, červený sedlatý,     12+10     Soběslav

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 Schicker Jiří Hranice 92 Nové Hrady     373 33         27.3.1949         602 149 092   1997 černý sedlatý,     9      Fryburk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 Smolík Oldřich Besednice 68 Besednice 382 81     15.11.1955        728 108 046  1993 černý lysý, černý plamínek, červený lysý,     30     Besednice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 Svoboda Josef Pohoří u Mirovic 32 Pohoří u Mirovic 398 05 31.12.1954 723 578 1371981 červený sedlatý, červený tygr,     10+10     Čimelice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 Veltruský Jiří Na Kloboučku 459  Březnice    397 01                        603 839 135  1999                                                                Březnice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 Vojta Vladimír Val 28      Tábor                  391 81        7.2.1960       728 470 053     2011 modrý sedlatý, červený sedlatý, žlutý sedlatý,      15+10+5       Frahelž

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 Zajíc Jan Vlastiboř 8    Soběslav             392 01       13.4.1950       381 591 268     2002 bílý černoocasý,        12     Soběslav

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ČESTNÍ ČLENOVÉ
30 Tůma Václav Bavorovská 45 Netolice    384 11       11.7.1917        388 324 817    1971 černý lysý,      15                             Netolice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------